Nákup a prodej nemovitosti bez přesunu do náhradního bydlení

Klient se na mne obrátil s tím, že s manželkou uvažují o koupi domu a zároveň by potřebovali prodat byty a až dům koupí naplánovat to tak, aby se nemuseli s rodinou stěhovat do nájmu. Při dobré kávě jsme vybrali z naší nabídky dům, který si klienti zarezervovali a zároveň jsme začali prodávat jejich byty, které se díky profesionální prezentaci dobře prodaly. Akce kulový blesk na stěhování obou rodin se zdárně při dobrém naplánování povedla. Nedělala jsem to prvně a tak vše hladce proběhlo.

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 4+kk
Lokalita:
Mikulovská, Plzeň, Severní Předměstí
Velikost:
113 m2
Stav:
velmi dobrý

Nastavení spolupráce

S prodávajícimi jsem se sešla a navrhla postup prodeje tak, aby za nemovitost získali nejvyšší cenu a zároveň jsme časově dodrželi rezervaci nového domu. Zvolila jsem postup prodeje a zároveň dofinancování domu hypotékou. Způsob řešení majitele nadchl a tak jsme se do toho pustili.

Nový dům=nový začátek

Byty se mi podařilo prodat během dvou měsíců a díky kvalitní prezentaci a zvolenému postupu za cenu splňující představy prodávajích. Na mé práci mě nejvíce uspokojuje pocit dobře odvedené práce a to, i když jde zjevně pro klienty o neřešitelnou situaci.
M&M Reality